Jižní Morava – ideální místo pro dovolenou a výlety

Hledáte místo pro ideální rodinný výlet, při kterém zažijete i nějakou tu aktivitu nebo pro odpočinkovou dovolenou? Mohlo by pro Vás být zajímavým řešením navštívit Jižní Moravu. Jedná se o zajímavou turistickou destinaci, která nabízí řadu různých vyžití. Zaujmout Vás mohou rozsáhlé cyklostezky, krásná příroda a zajímavé památky. Samozřejmě nechybí ani příjemné a kvalitní ubytování ve Valticích.

Suprové ubytování za příznivé ceny

Zajímavou nabídku ubytovacích služeb pro Vás připravil přímo penzion ve Valticích. Lze se tak ubytovat přímo ve středu této zajímavé turistické oblasti, která Vás nadchne. Valtice jsou krásným historickým městem, které stojí za návštěvu.

Jižní Morava se všemi svými krásami

Lednicko-Valtický areál patří bezesporu k nejkrásnějším oblastem v České republice a právě díky tomu a samozřejmě i díky kvalitním službám, které jsou zde nabízeny, se těší takové oblibě mezi turisty, a to nejen mezi českými. Objevte i Vy pravé kouzlo Jižní Moravy a uvidíte, že rozhodně nebudete této volby litovat.

Trocha historie pro celou rodinu

Lednicko-Valtický areál patří mezi nejrozsáhlejší člověkem vybudované území, které je zapsáno v kulturním seznamu dědictví UNESCO. K obdivování nabízí řadu přírodních památek, hradů, zámků či zřícenin.

Dovolená pro dospělé na Jižní Moravě

Jižní Morava, a to především oblast Pálavy a Mikulova je proslavena vinnými sklípky. Můžete si tak přes den udělat výlet po okolní přírodě a večer navštívit nějaký z vyhlášených sklípků a ochutnat tam nejlepší česká vína. Valtice jsou také často označovány jako “hlavní město vín”, a to proto, že na zdejším zámku sídlí Národní salon vín a Národní vinařské centrum. Pro milovníky vína jsou tedy Valtice místem, které mohou spojit s exkurzí a zároveň i ochutnávkou v místních sklípcích.

Gotické zříceniny nad rozlehlými vinicemi

Oblast Pálavy patří mezi velmi vyhledávané turistické oblasti. Nabízí úchvatné vyhlídky na rozlehlé vinice, za kterými se tyčí mohutné gotické zříceniny, kdo by si nechal ujít západ slunce v této oblasti ?

Ubytování ve Valticích zajistí příjemný start do nového dne

Abyste byli na všechny výlety, exkurze a ochutnávky odpočati, využijte Penzion Prinz ve Valticích. Příjemný personál a přívětivé ceny ještě více zlepší požitek z Vašeho výletu či dovolené.