Taková netradiční rodinná dovolená

Zní to sice trochu podivně, ale letecké zájezdy k dalekým mořím začínají být out. In je kupodivu něco, co máme téměř za humny nebo jak se říká, coby kamenem dohodil. Krásy naší vlasti nejsou žádná otřepaná fráze pro ty, kteří vědí a znají. Nepatříte k nim? Je zapotřebí rozšířit si obzory a myslet na celou rodinu, nejenom na sebe a svoji dokonale bronzovou pokožku…

Romantika i dobrodružství

Každý má rád něco jiného. Někdo potřebuje zvednout adrenalin, jiný hledá klid a čirý relax. Co si ale představit po pojmem netradiční? Může tam být špetka neznáma, něco tajemna, trocha pohodlí okořeněná dobrodružstvím. Zapomeňte ale na čtyřhvězdičkové hotely, penziony, apartmány, bungalovy, ba ani chatky vám tentokráte neposkytnou střechu nad hlavou. Skvělou volbou jsou karavany, to je to pravé ořechové pro letošní dovolenou!

Křížem krážem českými luhy a háji

Léto znamená dovolenou, dovolená znamená cestování, sport, turistiku, památky, vodu, načerpání nových sil. Procestovat kraj, který máme vůkol a který mnohdy známe jen z fotografií kalendářů, lze právě s obytným přívěsem docela snadno, dostupnou variantou nemusí být koupě mobilního obydlí, ale běžně užívaná a známá forma pronájmu. V půjčovně karavanů vyjdou vstříc každému klientovi, sortiment přímo „na míru“ ušijí vašim požadavkům, tužbám, přáním a dokonce i finančním možnostem či vyšším nárokům a požadavkům.

Vše potřebné s sebou!

Vyrazit na cesty a mít s sebou postel, sprchový kout, WC, kuchyňku, dřez a vodu, to je snad snem každého. Vařič i s nádobím? Žádný problém, balte kufry, protože tahle alternativa nemá chybu. Dětské oči rozzáří zcela obyčejné věci – nepoznané kraje, překrásné české hrady a zámky, opředené pověstmi a historkami, kempy v lůně přírody, neprobádané stezky, noví přátelé.

Za humna či k moři

S dokonale vybaveným přívěsem lze navíc vycestovat na libovolně dlouhou trasu nebo dovolenou s různorodým zaměřením. Všem odvážným a zážitků chtivým určitě neunikne turistika s ubytováním po chorvatských kempech nebo poznávání českých přehrad a vodních zdrojů s brouzdáním po třpytivé hladině. Využijte možností, které lákají svěžími cenami a pohodlným bydlením. Pro trendy a zcela jinou letošní dovolenou tedy:

  • se řiďte svým přáním a začněte plánovat
  • navštivte nejbližší půjčovnu obytných přívěsů
  • vyberte vhodné zařízení pro vaši dovolenou
  • mějte cíl a uskutečněte svůj záměr
  • vyberte si, a prožijte příjemnou aktivní či relaxační dovolenou

Mít to na skok ke známým na Slovensku či v Českém ráji je docela atraktivní nabídkou, tak proč jí nevyužít. Každému podle jeho gusta. Užijte si nespoutané radosti v prostředí blízkém, s vlastní all inclusive a s programem, který si určujete sami. Představte si onu svobodu a volnost, žádným luxusem nenahraditelnou, na kterou budete po létech nejraději vzpomínat.