BE Group – produkty a služby v oblasti nerez oceli a hliníku

Dceřiné společnosti najdete v Česku, Finsku, Švédsku, atd. celkem v sedmi zemích. Společnost BE Group zaměstnává více jak 700 lidí. Snahou společnosti, je zvyšovat konkurenceschopnost svých zákazníků a přispět k jejich úspěchu na trhu.

Společnost vyrostla z místního obchodníka až po evropského partnera. V roce 1868 ji založil Peter Starckj. V počátcích prodávali například cihly a technické oleje, ale postupem času se činnosti společnosti stále více zaměřují na hutní materiál. V roce 1974 je společnost zapsána na stockholmskou burzu. V letech 2007 pokračuje evropská expanze Skupiny zakládáním provozů v České republice a na Slovensku. Sklady a kanceláře najdete v Přerově. Veškerý sortiment produktů je možné distribuovat prakticky po celé ČR vlastní logistikou.

V portfoliu produktů BE Group najdete široký výběr materiálů, například nerez ocel, hliníkový plech a další hutní materiály. Vedle materiálu, poskytuje zákazníkům i zpracování dle jejich specifických požadavků.

Například pro výše zmíněné hliníkové produkty, nabízí dělení dle požadavků zákazníka, CNC obrábění, vrtání, výroba hotový dílů dle výkresové dokumentace, řezání hliníku vodním paprskem, atd.

Jako jedna z mála firem na české trhu, nabízí skladem také titanium. Ruku v ruce s kvalitním materiálem jde i technologie. BE Group má například profesionální servisní centrum s vyspělými technologiemi. Pro řezání materiálu se používají pily renomovaného německého výrobce Kasto. Pro výrobu přesných dílů pak kvalitní stroje americké značky Haas a holandské značky Style. Společnost BE Group CZ je certifikována dle ISO norem 9001:2008 a 14001: 2004

Až budete hledat partnera v oblasti hutního materiálu, popřípadě jeho zpracování, podívejte se na BE Group, popřípadě rovnou kontaktujte jejich specialisty.

http://www.begroup.com/cz/BE-Group-Czech-Republic/

Hodinky TIMEX měří čas už téměř 160 let

Timex je kultovní americká značka hodinek která je známá svým nadčasovým designem. Firma byla založena v roce 1854 a hodinky Timex představovali kombinaci italského vkusu s nejmodernější německou technikou. Hodinky Timex jsou tak součástí našeho každodenního života téměř 160 let. Značka Timex je známá jako jeden z největších výrobců vysoce kvalitních náramkových hodinek. Hodinky Timex jsou známé pro svou spolehlivost a kvalitu.

Timex hodiny mají bohatou a pestrou řadu produktů ze které si vybere každý. Chcete sledovat čas na kolo při závodech? Chcete měřit rychlost? Kolekce TIMEX IRONMAN® je ideální pro aktivní fitness smýšlející jedince.

Dáváte přednost hodinkám které vydrží extrémní zacházení? Podívejte se na nárazu odolné hodinky, které budou držet krok s vašimi zážitky. Tyto téměř nezničitelné hodinky poznáte podle robustního vzhledu a označení Expedition®. Tyto hodinky vám poskytnou ideálního společníka pro outdoor aktivity.

Kdo se pohybuje ve světě módy, trendů a designu, pro toho jsou hodinky Timex Originals.

S kolekcí hodinek Timex Weekender, získáte desítky různých kombinací díky výměnným páskům. Můžete tak měnit vzhled hodinek stejně často jako oblečení.

Inteligentní kolekce Quartz® je zaměřena na zákazníky se zájmem o funkce jako je chronograf, časová pásma, nebo Indiglo® noční osvětlení.

Toto je jen zlomek z toho co Timex nabízí a i tak vidíte, že si vyberete ať už sportuje, nebo vedete velkou firmu. Timex nabízí hodinky pro celou rodinu, od dětí které se teprve učí jak času porozumět, až po dospělé, kteří hledají sofistikované hodinky pro slavnostní příležitosti. Digitální i analogové hodinky najdete v každé kategorii.

Bez ohledu na typ hodinek které si vyberete, můžete si být jisti, že budete mít dlouhodobě přesný čas. Timex, to jsou hodinky pro vás.

 

Jižní Morava – ideální místo pro dovolenou a výlety

Hledáte místo pro ideální rodinný výlet, při kterém zažijete i nějakou tu aktivitu nebo pro odpočinkovou dovolenou? Mohlo by pro Vás být zajímavým řešením navštívit Jižní Moravu. Jedná se o zajímavou turistickou destinaci, která nabízí řadu různých vyžití. Zaujmout Vás mohou rozsáhlé cyklostezky, krásná příroda a zajímavé památky. Samozřejmě nechybí ani příjemné a kvalitní ubytování ve Valticích.

Suprové ubytování za příznivé ceny

Zajímavou nabídku ubytovacích služeb pro Vás připravil přímo penzion ve Valticích. Lze se tak ubytovat přímo ve středu této zajímavé turistické oblasti, která Vás nadchne. Valtice jsou krásným historickým městem, které stojí za návštěvu.

Jižní Morava se všemi svými krásami

Lednicko-Valtický areál patří bezesporu k nejkrásnějším oblastem v České republice a právě díky tomu a samozřejmě i díky kvalitním službám, které jsou zde nabízeny, se těší takové oblibě mezi turisty, a to nejen mezi českými. Objevte i Vy pravé kouzlo Jižní Moravy a uvidíte, že rozhodně nebudete této volby litovat.

Trocha historie pro celou rodinu

Lednicko-Valtický areál patří mezi nejrozsáhlejší člověkem vybudované území, které je zapsáno v kulturním seznamu dědictví UNESCO. K obdivování nabízí řadu přírodních památek, hradů, zámků či zřícenin.

Dovolená pro dospělé na Jižní Moravě

Jižní Morava, a to především oblast Pálavy a Mikulova je proslavena vinnými sklípky. Můžete si tak přes den udělat výlet po okolní přírodě a večer navštívit nějaký z vyhlášených sklípků a ochutnat tam nejlepší česká vína. Valtice jsou také často označovány jako “hlavní město vín”, a to proto, že na zdejším zámku sídlí Národní salon vín a Národní vinařské centrum. Pro milovníky vína jsou tedy Valtice místem, které mohou spojit s exkurzí a zároveň i ochutnávkou v místních sklípcích.

Gotické zříceniny nad rozlehlými vinicemi

Oblast Pálavy patří mezi velmi vyhledávané turistické oblasti. Nabízí úchvatné vyhlídky na rozlehlé vinice, za kterými se tyčí mohutné gotické zříceniny, kdo by si nechal ujít západ slunce v této oblasti ?

Ubytování ve Valticích zajistí příjemný start do nového dne

Abyste byli na všechny výlety, exkurze a ochutnávky odpočati, využijte Penzion Prinz ve Valticích. Příjemný personál a přívětivé ceny ještě více zlepší požitek z Vašeho výletu či dovolené.

Volnost cestování s karavanem

Máte rádi volnost cestování? Láká vás poznávání a zároveň neradi zůstáváte na jednom místě? Nechce se vám dovolená objednávat půl roku dopředu? Možná právě pro Vás je řešením karavan neboli obytný přívěs.

Cestování s karavanem v sobě skrývá hned několik předností. Volnost a svobodu kdy a kam pojedete. Konec nejistotě, jak bude vypadat vaše ubytování, zda bude čisté a co budete mít k dispozici. Vybavení karavanů je dnes na vysoké úrovni a můžete tak využívat veškerého komfortu jako v klasickém pokoji v hotelu. A to včetně sociálního zařízení. Podobné výhody volnosti cestování nabízí i stanovaní. Oproti stanům mají karavany hned několik výhod. Odpadá vám neustálé stavění a balení stanu. Vše máte v jednom pokoji. Nemusíte se zabývat společným sociálním zařízením v kempech a odpočinek na posteli je také kvalitnější. To vše v karavanu máte a k tomu můžete užívat krás přírody.

Koupit karavan ovšem není levná záležitost a patří mezi velká rozhodnutí. Pokud o koupi karavanu, nebo obytného vozu uvažujete, doporučujeme si jej nejdříve někde vyzkoušet. Vynikajícím řešením je půjčovna karavanů.

Samozřejmě není karavan jako karavan. Můžete nalézt variantu pro dva i pro celou rodinu. Pronájem karavanu pro dva ocení například páry, které rády cestují a poznávají nové kraje. Na své si v karavanech přijdou i rodiny. V půjčovnách obytných přívěsů najdete karavany i pro 5 až 6 lidí.

S karavanem se můžete vydat nejen po krásách Česka, ale i za hranice. Procestovat si vaši vysněnou zemi. Při cestování je dobré si naplánovat trasu a podívat se, kde můžete přespat. Obytné vozy jsou určeny především do kempu, a pokud jedete do zahraničí, nezapomeňte si zjistit jaká je v dané zemi situace. Rady jak s karavanem vám jistě poradí i v půjčovnách.

Výhody karavanů ocení prakticky všichni. Od jednotlivců po celé rodiny, lidé, kteří mají rádi klid a pohodu, ale i ti z vás, kteří milují adrenalin. S karavanem prostě a jednoduše dojete přesně tak, kde je to právě vám nejmilejší. Karavany otevírají další dimenzi cestovaní a dovolené.

Taková netradiční rodinná dovolená

Zní to sice trochu podivně, ale letecké zájezdy k dalekým mořím začínají být out. In je kupodivu něco, co máme téměř za humny nebo jak se říká, coby kamenem dohodil. Krásy naší vlasti nejsou žádná otřepaná fráze pro ty, kteří vědí a znají. Nepatříte k nim? Je zapotřebí rozšířit si obzory a myslet na celou rodinu, nejenom na sebe a svoji dokonale bronzovou pokožku…

Romantika i dobrodružství

Každý má rád něco jiného. Někdo potřebuje zvednout adrenalin, jiný hledá klid a čirý relax. Co si ale představit po pojmem netradiční? Může tam být špetka neznáma, něco tajemna, trocha pohodlí okořeněná dobrodružstvím. Zapomeňte ale na čtyřhvězdičkové hotely, penziony, apartmány, bungalovy, ba ani chatky vám tentokráte neposkytnou střechu nad hlavou. Skvělou volbou jsou karavany, to je to pravé ořechové pro letošní dovolenou!

Křížem krážem českými luhy a háji

Léto znamená dovolenou, dovolená znamená cestování, sport, turistiku, památky, vodu, načerpání nových sil. Procestovat kraj, který máme vůkol a který mnohdy známe jen z fotografií kalendářů, lze právě s obytným přívěsem docela snadno, dostupnou variantou nemusí být koupě mobilního obydlí, ale běžně užívaná a známá forma pronájmu. V půjčovně karavanů vyjdou vstříc každému klientovi, sortiment přímo „na míru“ ušijí vašim požadavkům, tužbám, přáním a dokonce i finančním možnostem či vyšším nárokům a požadavkům.

Vše potřebné s sebou!

Vyrazit na cesty a mít s sebou postel, sprchový kout, WC, kuchyňku, dřez a vodu, to je snad snem každého. Vařič i s nádobím? Žádný problém, balte kufry, protože tahle alternativa nemá chybu. Dětské oči rozzáří zcela obyčejné věci – nepoznané kraje, překrásné české hrady a zámky, opředené pověstmi a historkami, kempy v lůně přírody, neprobádané stezky, noví přátelé.

Za humna či k moři

S dokonale vybaveným přívěsem lze navíc vycestovat na libovolně dlouhou trasu nebo dovolenou s různorodým zaměřením. Všem odvážným a zážitků chtivým určitě neunikne turistika s ubytováním po chorvatských kempech nebo poznávání českých přehrad a vodních zdrojů s brouzdáním po třpytivé hladině. Využijte možností, které lákají svěžími cenami a pohodlným bydlením. Pro trendy a zcela jinou letošní dovolenou tedy:

  • se řiďte svým přáním a začněte plánovat
  • navštivte nejbližší půjčovnu obytných přívěsů
  • vyberte vhodné zařízení pro vaši dovolenou
  • mějte cíl a uskutečněte svůj záměr
  • vyberte si, a prožijte příjemnou aktivní či relaxační dovolenou

Mít to na skok ke známým na Slovensku či v Českém ráji je docela atraktivní nabídkou, tak proč jí nevyužít. Každému podle jeho gusta. Užijte si nespoutané radosti v prostředí blízkém, s vlastní all inclusive a s programem, který si určujete sami. Představte si onu svobodu a volnost, žádným luxusem nenahraditelnou, na kterou budete po létech nejraději vzpomínat.

Půjčovna karavanů – Karavany Slovácko

Půjčovna karavanů

Blíží se léto, což je období, kdy odcestuje spoustu lidí na dovolené a děti na prázdniny. Většina však volí dovolenou někde u moře v nějakém hotelu s plnou penzí, či polo penzí, nebo cestují za památkami do různých měst a zemí světa, či do přírody, kde přespí ve stanu, nebo v chatce. Možností, jak prožít svou dovolenou, a kde přenocovat je opravdu mnoho, ale skloubit pohodlí a zároveň ušetřit za drahé hotely a jídlo se dá pouze v půjčovně karavanů. Je tu možnost navštívit i půjčovnu karavanů / půjčovnu obytných přívěsů. Všechny tyto prostředky si máte možnost zarezervovat právě na webu za velmi příznivé ceny. Možnost pronájmu nabízí portál KARAVANY SLOVÁCKO, který nabízí pronájem těchto prostředků na nejméně tři dny, i na týden a více. V prázdninovém období je však rezervace možná minimálně na týden.

Karavany:

Největším pohodlím, které karavan nabízí ke spokojenosti vašeho pobytu je jeho veškeré vybavení, ke kterému patří především kuchyňka, nábytek i sociální zařízení, kterým je samozřejmě sprcha a wc. Je určitě lepší využít sprchu v karavanu, než používat veřejné sprchy někde v campu. Nádobí můžete klidně nechat doma, protože je součástí vybavení, které máte v ceně pronájmu, a pokud máte pocit, že vybavení vašeho pronajatého karavanu není takové, jak by jste zrovna potřebovali, lze jej doplnit za pár desítek korun. V nabídce je celá řada doplňků.

Cestujete-li s vašimi ratolestmi, půjčovna nabízí k pronájmu také karavany, které jsou pro rodiny s dětmi jak dělané, především svým interiérem i vybavením. Pak se dá vypůjčit i mini karavan, který je doporučován třeba zamilovaným párům,je totiž přizpůsobený právě pro dvě osoby.

Přívěsy a obytné přívěsy:

Pro cestování v karavanu však není potřeba vlastnit automobil, protože karavan je již sám o sobě automobilem. Jen pro rodiny s dětmi je spíše lepší pronajmout si takzvaný obytný přívěs, který se dá jednoduše připevnit za váš vůz, a může v něm cestovat úplně celá rodina. Obytný přívěs je v podstatě úplně to samé co karavan. Neliší se ani vybavením, a ani svým interiérem. Až do vyhledávání zadáte půjčovna obytných přívěsů, nezapomeňte se podívat na Karavany Slovácko.

Cestování je někdy pro mnohé z nás velice náročné, hlavně co se týče zavazadel, která jsou většinou objemnější, než jsme předpokládali a nedokážeme je všechna naskládat do kufru našeho vozu. To se pak zaručeně hodí přívěs, který nám tento problém jednoduše vyřeší.

Dovolená s karavanem šetří vaše peněžní prostředky a dodává určitý komfort hlavně na cestách, a proto je také velice oblíbeným mezi cestovateli. Zkrátka cestovat s karavanem se vyplatí, ať už cenově, ale i tím pohodlím. Máte-li rádi cestování a zároveň své pohodlí, je karavan přesně to, co potřebujete, a ještě ke všemu vám přinese spoustu zážitků a dobrodružství z vaší dovolené.

Teplovzdušná kamna efektivně prohřejí váš dům

Kamna byla dříve neodmyslitelným prvkem domu, sloužila k vytápění i vaření. Dnes se stávají znovu běžnou součástí bydlení. Moderní teplovzdušná kamna na dřevo mají kromě vysoké funkčnosti také pěkný design a v interiéru působí velmi dekorativně. Dovedou uspokojit po stránce výkonu i vzhledu, rozhodně nejsou obyčejná a nudná.

Česká kamna vznikají poctivou ruční výrobou, bezchybně slouží a mají velmi dlouhou životnost. Použit je kvalitní materiál a povrch ocelové konstrukce je upraven speciální žáruvzdornou matnou barvou, což vypadá velmi pěkně. Oproti krbu nabízejí různé výhody. Především účinnost spalování je velmi vysoká, a to až 75 procent. Zatápění v nich není nijak náročné a zvládne jej každý. Naopak, obsluha je snadná a rychlá, kamna mají ihned vysoký výkon. Používat je nutno kvalitní dřevo určité délky. Na jedno naložení vydrží hořet velmi dlouho, proto není nutné neustále chodit přikládat. Dokonale se spalují plyny i pevné částice, dopad na životní prostředí je tedy minimální.

Další velkou výhodou je u teplovzdušných krbových kamen možnost vaření. Po odklopení horní ochranné mříže je k dispozici ocelová plotna, na které lze vařit nebo ohřívat jídla. Kamna se hodí pro vytápění rodinných domů, bytů, chat, chalup, restaurací a dílen, některá jsou vhodná i do skladů a hal. Ušetříte s nimi hodně paliva, oproti krbu až o 40 procent, přitom výkon je srovnatelný a efektivně vytopí menší i větší prostory. Kamna jsou vybavena průduchy, které napomáhají cirkulaci vzduchu a jeho rychlejšímu prohřátí. Teplovzdušnými trubkami je spodem nasáván chladný vzduch a do místnosti následně vypouštěn vzduch teplý. Prostor je vytápěn částečně sáláním a částečně prouděním, možné je dokonce i napojení kamen na ústřední vytápění domu.

Kvalitní česká kamna určitě stojí za investici, budou vám dlouho sloužit a jejich provoz není nijak nákladný.

Teplovzdušná kamna

Nejsou kamna jako kamna

„Když babička zatopila v kamnech, v chaloupce bylo za chvíli příjemně teplo. Promočené oblečení rozvěsila kolem dokola, aby se usušilo a já mohl jít ráno zase sáňkovat. Praskající oheň mě ukolébával k spánku…“ – vyprávění z dětství může leckoho inspirovat. Také milujete to nenahraditelné teplo hořících polínek a chcete vnést na svou chatu či chalupu něco ze vzpomínek? V dnešní přetechnizované době by to mohlo vyznít jako problém, ale opak je pravdou…

Teplovzdušná kamna

Topná sezóna v novém kabátě

I v moderním světě existuje skupina lidí, kteří se s velkou oblibou a nadšením navracejí k přírodě a svůj styl alespoň zčásti odklánějí od zaběhnutých technických vynálezů, automatů a dokonalých domácích pomocníků. Není vůbec od věci relaxovat čas od času někde na samotě, kde není třeba elektřina nebo alespoň signál. Hlavním zdrojem tepla se pak mohou stát krbová nebo teplovzdušná kamna na dřevo.

Nejenom efektivní topení

Přestože ceny energií jdou stále vzhůru, existují způsoby, jak provoz domku, chaty či jakýchkoli jiných prostor zefektivnit. Pořízením kamen na tuhá paliva ušetříte téměř polovinu nákladů a navíc vnesete do interiéru příjemně romantickou atmosféru. Prostě kamínka a polínka jdou opět do módy!

Správný výběr

Je pravdou, že mají vyšší účinnost i při menší spotřebě paliva? Jsou díky dokonalejšímu spalování šetrné k přírodě? Dosahuje účinnost spalování až 75%? Při správném výběru horkovzdušných kamen lze na všechny otázky odpovědět kladně. Máte-li dilema, zda pořídit teplovzdušná kamna či teplovzdušná krbová kamna, neváhejte získat co nejvíce informací z tohoto oboru, odborníci na slovo vzatí zajisté vyřeší individuální potřeby a požadavky každého klienta k jeho spokojenosti.

Dejte zelenou modernímu designu

I obyčejná teplovzdušná kamna mohou být třešničkou na dortu dokonale laděného interiéru, jsou-li navržena s estetickým citem a nadčasovým pojetím. Výroba na zakázku je samozřejmostí, ani cenové relace nemusejí nutně zruinovat vaši peněženku, budete-li mít šťastnou ruku a natrefíte na poctivé profesionály s letitými zkušenostmi.

Teplovzdušná kamna na dřevo

Hledáte úsporné a efektivní vytápění domu, chalupy, skladu, dílny, a dalších prostor? Zvažovali jste teplovzdušná kamna?

Oproti klasickým kamnům i jiným druhům kamen ty naše mají téměř o polovinu nižší spotřebu dřeva (mohou se použít suchá i tvrdší polena až do délky 60 cm), účinnost spalování v nich je oproti klasickým krbovým také vyšší, přičemž se efektivně spalují plyny a prachové částice. Tento proces je více než hospodárný jak z ekonomického, tak ekologického hlediska.

Navíc díky teplovzdušným průduchům v obvodu celých kamen a teplovzdušným trubkám, které si berou přízemní chladný vzduch, je umožněna rychlá cirkulace vzduchu, čímž se okolní teploty s těmi v kamnech velmi rychle vyrovnávají a průběh vytápění je tak značně urychlen.

Jinak přezdívaná horkovzdušná kamna jsou rovněž vhodná pro vytápění velkých prostor. V souvislosti s vydáním originálního certifikátu ze Strojírenského zkušebního ústavu se sídlem v Brně Vám můžeme zaručit, že budete s těmito kamny maximálně spokojeni i co se týče stoprocentní bezpečnosti, jednoduché údržby a bezporuchovosti. Topení je velmi spolehlivé a nabízí nesrovnatelný uživatelský komfort s použitím nejnovějších přístupů a trendů.

Slyšeli jste mimo jiné také o tom, že na těchto kamnech je možné i vařit nebo ohřívat? Instalací těchto kamen zabijete takříkajíc dvě mouchy jednou ranou. Všechna naše kamna totiž mají horní odklopnou mříž, po jejímž nachýlení máte plotnu jako za romantických časů, kdy se topilo jen pecemi.

Pokud jde o vývod pro spaliny, je možné zvolit buď variantu s horním vývodem, nebo zadním.

Kamna se znovu stávají čímsi, co v nás po jejich zažehnutí vytváří neopakovatelný pocit domácího a rodinného tepla, a vracejí se tak znovu jako elitářský či reprezentativní prvek velmi moderního a trendy bydlení. Jejich oheň uklidňuje a spoluvytváří místo, kde se setkávají všichni členové rodiny. Mají kouzlo, ale nejen to; díky inovativnímu řešení se daří uspořit náklady na vytápění a pomocí jejich širokého tepelného působení se teplo dostane do celého domu. Teplovzdušná kamna jsou tedy spojením neobvyklé uklidňující krásy ohně a praktického vytápění.

Je sice zajímavé, že klasická sálavá kamna nabízejí vychutnat si praskání hořícího dřeva, ale víceméně nedokáží efektivně vytopit větší prostory. Zbytek domu se tak musí vytápět jiným způsobem. Nejsou také tak bezpečná jako teplovzdušná kamna. Účinnost tepelného působení těchto kamen vysoce převyšuje schopnost obyčejných sálavých kamen jednodušších konstrukcí.

Jednoduchá teplovzdušná kamna se zpravidla skládají z litinového tělesa vlastních kamen a ze systému ocelových trubek a komor, které obepínají topeniště. Ohřátím trubek dojde k prudkému ohřevu vzduchu v komorách, následuje jemný výdech horními otvory kamen, načež se nasaje studený vzduch jejich spodními otvory. Existují i modely, které jsou mimo to vybavené ventilátory, což přidá topnému účinku kamen a dovolí tak rozvést ohřátý vzduch i do vzdálenějších koutů vytápěného prostoru. Topení se tedy stává velmi šetrným a ohleduplným k životnímu prostředí.

Nejrozšířenějším druhem teplovzdušných kamen jsou v současnosti tzv. teplovzdušná krbová kamna, což jsou moderní typová kamna stojící sama o sobě s krbovými prosklenými dvířky topeniště a opatřená teplovzdušným výměníkem pro výdechy ohřátého vzduchu. Krbová kamna s případnou možností konvekčního vytápění si dnes může zakoupit a provozovat prakticky každý, kdo má možnost připojit se na komín.

Pro rozvod teplého vzduchu do pouhé místnosti s kamny stačí jen samovolná cirkulace vzduchu, kdy lehčí ohřátý vzduch stoupá skrze průduchy z kamen ke stropu a teplovzdušná vložka si místo samotných kamen sama nasává ochlazený vzduch u podlahy spodním průduchem.

Čím vším jde v teplovzdušných kamnech topit?

Kamna s teplovzdušným výměníkem jsou až na několik výjimek určena především k vytápění jen kvalitním suchým nebo tvrdým dřevem – tj. takovým, které spolehlivě hoří bez většího množství dýmu a pukání nebo praskání. Vyloženě nevhodné je bohužel vlhké a mokré dřevo, dřevo nezbavené větví a listí, dřevo s vysokou zápalnou teplotou nebo s velkým obsahem smůly. Doporučuje se proto pro topení v teplovzdušných kamnech používat tzv. krbové dřevo, tedy dřevo nakoupené jako výhradně určené pro krby. Anebo dřevěné brikety. Může se tak zdát, že kvalitnější výběr dřeva Vám šáhne poněkud hlouběji do peněženky. Ve výsledku ale na topení ušetříte, a to na vytápění celého domu.

Záruka na naše kamna je 10 dlouhých let. Přesvědčila se již řada našich spokojených zákazníků.

www.teplovzdusnakamna.cz

Bez cizího jazyka se dnes neobejdeme

Poradíme, kde studovat

Dnes se bez cizího jazyka neobejde téměř nikdo. Nevyužijeme ho pouze v rámci poznávacích zájezdů nebo v rámci dovolených, ale využijeme ho třeba i na našem pracovišti. A především mladí lidé by se měli v tomto směru co nejlépe a nejvíce vzdělávat, jelikož právě dobrá znalost je to, co zaměstnavatelé vyžadují. Ideální cestou k tomu, jak získané jazykové znalosti co nejvíce zdokonalit, je pomaturitní studium angličtiny Brno. Právě to může totiž přinést další rozšiřující znalosti každému studentovi, který úspěšně složil maturitní zkoušku, a nyní se rozhlíží, kam dál. A právě jazyková škola Brno, tedy konkrétně škola Light point je rozhodně skvělou volbou.

Kurzy vedené rodilými lektory

Základem úspěchu a tedy i perfektního ovládnutí jazyka je samozřejmě i prostředí dané školy, ale i kurz jako takový. A právě jazykové kurzy Brno, vedené v této škole, dokonale překvapí svou profesionalitou, kterou mají i samotní lektoři. Ti tak mají své jasně dané postupy, podle kterých výuku vedou, a to jak komplexně, tak s ohledem na individuální požadavky jednotlivých studentů. Akreditované kurzy ale nejsou tou jedinou službou, jelikož na školu se můžete obrátit i v případě, kdy potřebujete překlady a tlumočení Brno. Samozřejmě nezáleží na tom, zda jste firma nebo soukromá osoba, či zda potřebujete využít služby dlouhodobě, nebo i jednorázově. I v tomto směru vám budou zkušení lektoři a rodilí mluvčí vždy k dispozici.

Kvalita poskytovaných služeb

Ať už se jedná o zmíněné tlumočení nebo překlady, popřípadě i o zmíněné pomaturitní studium angličtiny, v obou případech si můžete být jisti kvalitou zavedených standardů. Zvláště, pokud jste se v minulosti účastnili jiného konkurenčního kurzu, který nebyl to pravé ořechové, vám bude v tomto případě jasné, že jste ve správných rukou.