BE Group – produkty a služby v oblasti nerez oceli a hliníku

Dceřiné společnosti najdete v Česku, Finsku, Švédsku, atd. celkem v sedmi zemích. Společnost BE Group zaměstnává více jak 700 lidí. Snahou společnosti, je zvyšovat konkurenceschopnost svých zákazníků a přispět k jejich úspěchu na trhu.

Společnost vyrostla z místního obchodníka až po evropského partnera. V roce 1868 ji založil Peter Starckj. V počátcích prodávali například cihly a technické oleje, ale postupem času se činnosti společnosti stále více zaměřují na hutní materiál. V roce 1974 je společnost zapsána na stockholmskou burzu. V letech 2007 pokračuje evropská expanze Skupiny zakládáním provozů v České republice a na Slovensku. Sklady a kanceláře najdete v Přerově. Veškerý sortiment produktů je možné distribuovat prakticky po celé ČR vlastní logistikou.

V portfoliu produktů BE Group najdete široký výběr materiálů, například nerez ocel, hliníkový plech a další hutní materiály. Vedle materiálu, poskytuje zákazníkům i zpracování dle jejich specifických požadavků.

Například pro výše zmíněné hliníkové produkty, nabízí dělení dle požadavků zákazníka, CNC obrábění, vrtání, výroba hotový dílů dle výkresové dokumentace, řezání hliníku vodním paprskem, atd.

Jako jedna z mála firem na české trhu, nabízí skladem také titanium. Ruku v ruce s kvalitním materiálem jde i technologie. BE Group má například profesionální servisní centrum s vyspělými technologiemi. Pro řezání materiálu se používají pily renomovaného německého výrobce Kasto. Pro výrobu přesných dílů pak kvalitní stroje americké značky Haas a holandské značky Style. Společnost BE Group CZ je certifikována dle ISO norem 9001:2008 a 14001: 2004

Až budete hledat partnera v oblasti hutního materiálu, popřípadě jeho zpracování, podívejte se na BE Group, popřípadě rovnou kontaktujte jejich specialisty.

http://www.begroup.com/cz/BE-Group-Czech-Republic/