Kdo jsme?
Sdružení, jehož hlavním posláním je podpora a propagace tradičních i netradičních výtvarných technik jako zájmové činnosti. Hlavní důraz klademe na techniky textilní, jako je např. paličkování nebo krosenkování.

Kde a jak se scházíme?
Každou druhou a čtvrtou sobotu v měsíci od 10.00 do 16.00 hod. v prostorách domu s pečovatelskou službou.

Co děláme a co připravujeme?

• připravujeme výlety po českých a moravských zemích i do zahraničí na výstavy, kongresy a setkání.
  • Ve spolupráci se studiem ANIMUS vytváříme tyto internetové stránky a také veškerý obsah elektronického časopisu Pro inspiraci.
  • udržujeme tyto stránky i fórum co nejvíce aktuální, aby mohly sloužit veřejnosti jako užitečný zdroj informací
  • pořádáme soutěže a výstavy pro děti i dospělé
  • organizujeme přátelská setkávání klubů i jednotlivců z celé ČR
  • zajišťujeme předvádění i výuku jednotlivých technik
  • poskytujeme podporu a pomoc při prodeji vlastních prací
  • dbáme na ochranu autorských práv našich členek i dalších výtvarnic, které s námi spolupracují, všechny podvinky a návody jsou zde umísťovány výhradně se svolením autorů.