Archiv rubriky: Novinky

BE Group – produkty a služby v oblasti nerez oceli a hliníku

Dceřiné společnosti najdete v Česku, Finsku, Švédsku, atd. celkem v sedmi zemích. Společnost BE Group zaměstnává více jak 700 lidí. Snahou společnosti, je zvyšovat konkurenceschopnost svých zákazníků a přispět k jejich úspěchu na trhu.

Společnost vyrostla z místního obchodníka až po evropského partnera. V roce 1868 ji založil Peter Starckj. V počátcích prodávali například cihly a technické oleje, ale postupem času se činnosti společnosti stále více zaměřují na hutní materiál. V roce 1974 je společnost zapsána na stockholmskou burzu. V letech 2007 pokračuje evropská expanze Skupiny zakládáním provozů v České republice a na Slovensku. Sklady a kanceláře najdete v Přerově. Veškerý sortiment produktů je možné distribuovat prakticky po celé ČR vlastní logistikou.

V portfoliu produktů BE Group najdete široký výběr materiálů, například nerez ocel, hliníkový plech a další hutní materiály. Vedle materiálu, poskytuje zákazníkům i zpracování dle jejich specifických požadavků.

Například pro výše zmíněné hliníkové produkty, nabízí dělení dle požadavků zákazníka, CNC obrábění, vrtání, výroba hotový dílů dle výkresové dokumentace, řezání hliníku vodním paprskem, atd.

Jako jedna z mála firem na české trhu, nabízí skladem také titanium. Ruku v ruce s kvalitním materiálem jde i technologie. BE Group má například profesionální servisní centrum s vyspělými technologiemi. Pro řezání materiálu se používají pily renomovaného německého výrobce Kasto. Pro výrobu přesných dílů pak kvalitní stroje americké značky Haas a holandské značky Style. Společnost BE Group CZ je certifikována dle ISO norem 9001:2008 a 14001: 2004

Až budete hledat partnera v oblasti hutního materiálu, popřípadě jeho zpracování, podívejte se na BE Group, popřípadě rovnou kontaktujte jejich specialisty.

http://www.begroup.com/cz/BE-Group-Czech-Republic/

Půjčovna karavanů – Karavany Slovácko

Půjčovna karavanů

Blíží se léto, což je období, kdy odcestuje spoustu lidí na dovolené a děti na prázdniny. Většina však volí dovolenou někde u moře v nějakém hotelu s plnou penzí, či polo penzí, nebo cestují za památkami do různých měst a zemí světa, či do přírody, kde přespí ve stanu, nebo v chatce. Možností, jak prožít svou dovolenou, a kde přenocovat je opravdu mnoho, ale skloubit pohodlí a zároveň ušetřit za drahé hotely a jídlo se dá pouze v půjčovně karavanů. Je tu možnost navštívit i půjčovnu karavanů / půjčovnu obytných přívěsů. Všechny tyto prostředky si máte možnost zarezervovat právě na webu za velmi příznivé ceny. Možnost pronájmu nabízí portál KARAVANY SLOVÁCKO, který nabízí pronájem těchto prostředků na nejméně tři dny, i na týden a více. V prázdninovém období je však rezervace možná minimálně na týden.

Karavany:

Největším pohodlím, které karavan nabízí ke spokojenosti vašeho pobytu je jeho veškeré vybavení, ke kterému patří především kuchyňka, nábytek i sociální zařízení, kterým je samozřejmě sprcha a wc. Je určitě lepší využít sprchu v karavanu, než používat veřejné sprchy někde v campu. Nádobí můžete klidně nechat doma, protože je součástí vybavení, které máte v ceně pronájmu, a pokud máte pocit, že vybavení vašeho pronajatého karavanu není takové, jak by jste zrovna potřebovali, lze jej doplnit za pár desítek korun. V nabídce je celá řada doplňků.

Cestujete-li s vašimi ratolestmi, půjčovna nabízí k pronájmu také karavany, které jsou pro rodiny s dětmi jak dělané, především svým interiérem i vybavením. Pak se dá vypůjčit i mini karavan, který je doporučován třeba zamilovaným párům,je totiž přizpůsobený právě pro dvě osoby.

Přívěsy a obytné přívěsy:

Pro cestování v karavanu však není potřeba vlastnit automobil, protože karavan je již sám o sobě automobilem. Jen pro rodiny s dětmi je spíše lepší pronajmout si takzvaný obytný přívěs, který se dá jednoduše připevnit za váš vůz, a může v něm cestovat úplně celá rodina. Obytný přívěs je v podstatě úplně to samé co karavan. Neliší se ani vybavením, a ani svým interiérem. Až do vyhledávání zadáte půjčovna obytných přívěsů, nezapomeňte se podívat na Karavany Slovácko.

Cestování je někdy pro mnohé z nás velice náročné, hlavně co se týče zavazadel, která jsou většinou objemnější, než jsme předpokládali a nedokážeme je všechna naskládat do kufru našeho vozu. To se pak zaručeně hodí přívěs, který nám tento problém jednoduše vyřeší.

Dovolená s karavanem šetří vaše peněžní prostředky a dodává určitý komfort hlavně na cestách, a proto je také velice oblíbeným mezi cestovateli. Zkrátka cestovat s karavanem se vyplatí, ať už cenově, ale i tím pohodlím. Máte-li rádi cestování a zároveň své pohodlí, je karavan přesně to, co potřebujete, a ještě ke všemu vám přinese spoustu zážitků a dobrodružství z vaší dovolené.

Teplovzdušná kamna

Nejsou kamna jako kamna

„Když babička zatopila v kamnech, v chaloupce bylo za chvíli příjemně teplo. Promočené oblečení rozvěsila kolem dokola, aby se usušilo a já mohl jít ráno zase sáňkovat. Praskající oheň mě ukolébával k spánku…“ – vyprávění z dětství může leckoho inspirovat. Také milujete to nenahraditelné teplo hořících polínek a chcete vnést na svou chatu či chalupu něco ze vzpomínek? V dnešní přetechnizované době by to mohlo vyznít jako problém, ale opak je pravdou…

Teplovzdušná kamna

Topná sezóna v novém kabátě

I v moderním světě existuje skupina lidí, kteří se s velkou oblibou a nadšením navracejí k přírodě a svůj styl alespoň zčásti odklánějí od zaběhnutých technických vynálezů, automatů a dokonalých domácích pomocníků. Není vůbec od věci relaxovat čas od času někde na samotě, kde není třeba elektřina nebo alespoň signál. Hlavním zdrojem tepla se pak mohou stát krbová nebo teplovzdušná kamna na dřevo.

Nejenom efektivní topení

Přestože ceny energií jdou stále vzhůru, existují způsoby, jak provoz domku, chaty či jakýchkoli jiných prostor zefektivnit. Pořízením kamen na tuhá paliva ušetříte téměř polovinu nákladů a navíc vnesete do interiéru příjemně romantickou atmosféru. Prostě kamínka a polínka jdou opět do módy!

Správný výběr

Je pravdou, že mají vyšší účinnost i při menší spotřebě paliva? Jsou díky dokonalejšímu spalování šetrné k přírodě? Dosahuje účinnost spalování až 75%? Při správném výběru horkovzdušných kamen lze na všechny otázky odpovědět kladně. Máte-li dilema, zda pořídit teplovzdušná kamna či teplovzdušná krbová kamna, neváhejte získat co nejvíce informací z tohoto oboru, odborníci na slovo vzatí zajisté vyřeší individuální potřeby a požadavky každého klienta k jeho spokojenosti.

Dejte zelenou modernímu designu

I obyčejná teplovzdušná kamna mohou být třešničkou na dortu dokonale laděného interiéru, jsou-li navržena s estetickým citem a nadčasovým pojetím. Výroba na zakázku je samozřejmostí, ani cenové relace nemusejí nutně zruinovat vaši peněženku, budete-li mít šťastnou ruku a natrefíte na poctivé profesionály s letitými zkušenostmi.

Teplovzdušná kamna na dřevo

Hledáte úsporné a efektivní vytápění domu, chalupy, skladu, dílny, a dalších prostor? Zvažovali jste teplovzdušná kamna?

Oproti klasickým kamnům i jiným druhům kamen ty naše mají téměř o polovinu nižší spotřebu dřeva (mohou se použít suchá i tvrdší polena až do délky 60 cm), účinnost spalování v nich je oproti klasickým krbovým také vyšší, přičemž se efektivně spalují plyny a prachové částice. Tento proces je více než hospodárný jak z ekonomického, tak ekologického hlediska.

Navíc díky teplovzdušným průduchům v obvodu celých kamen a teplovzdušným trubkám, které si berou přízemní chladný vzduch, je umožněna rychlá cirkulace vzduchu, čímž se okolní teploty s těmi v kamnech velmi rychle vyrovnávají a průběh vytápění je tak značně urychlen.

Jinak přezdívaná horkovzdušná kamna jsou rovněž vhodná pro vytápění velkých prostor. V souvislosti s vydáním originálního certifikátu ze Strojírenského zkušebního ústavu se sídlem v Brně Vám můžeme zaručit, že budete s těmito kamny maximálně spokojeni i co se týče stoprocentní bezpečnosti, jednoduché údržby a bezporuchovosti. Topení je velmi spolehlivé a nabízí nesrovnatelný uživatelský komfort s použitím nejnovějších přístupů a trendů.

Slyšeli jste mimo jiné také o tom, že na těchto kamnech je možné i vařit nebo ohřívat? Instalací těchto kamen zabijete takříkajíc dvě mouchy jednou ranou. Všechna naše kamna totiž mají horní odklopnou mříž, po jejímž nachýlení máte plotnu jako za romantických časů, kdy se topilo jen pecemi.

Pokud jde o vývod pro spaliny, je možné zvolit buď variantu s horním vývodem, nebo zadním.

Kamna se znovu stávají čímsi, co v nás po jejich zažehnutí vytváří neopakovatelný pocit domácího a rodinného tepla, a vracejí se tak znovu jako elitářský či reprezentativní prvek velmi moderního a trendy bydlení. Jejich oheň uklidňuje a spoluvytváří místo, kde se setkávají všichni členové rodiny. Mají kouzlo, ale nejen to; díky inovativnímu řešení se daří uspořit náklady na vytápění a pomocí jejich širokého tepelného působení se teplo dostane do celého domu. Teplovzdušná kamna jsou tedy spojením neobvyklé uklidňující krásy ohně a praktického vytápění.

Je sice zajímavé, že klasická sálavá kamna nabízejí vychutnat si praskání hořícího dřeva, ale víceméně nedokáží efektivně vytopit větší prostory. Zbytek domu se tak musí vytápět jiným způsobem. Nejsou také tak bezpečná jako teplovzdušná kamna. Účinnost tepelného působení těchto kamen vysoce převyšuje schopnost obyčejných sálavých kamen jednodušších konstrukcí.

Jednoduchá teplovzdušná kamna se zpravidla skládají z litinového tělesa vlastních kamen a ze systému ocelových trubek a komor, které obepínají topeniště. Ohřátím trubek dojde k prudkému ohřevu vzduchu v komorách, následuje jemný výdech horními otvory kamen, načež se nasaje studený vzduch jejich spodními otvory. Existují i modely, které jsou mimo to vybavené ventilátory, což přidá topnému účinku kamen a dovolí tak rozvést ohřátý vzduch i do vzdálenějších koutů vytápěného prostoru. Topení se tedy stává velmi šetrným a ohleduplným k životnímu prostředí.

Nejrozšířenějším druhem teplovzdušných kamen jsou v současnosti tzv. teplovzdušná krbová kamna, což jsou moderní typová kamna stojící sama o sobě s krbovými prosklenými dvířky topeniště a opatřená teplovzdušným výměníkem pro výdechy ohřátého vzduchu. Krbová kamna s případnou možností konvekčního vytápění si dnes může zakoupit a provozovat prakticky každý, kdo má možnost připojit se na komín.

Pro rozvod teplého vzduchu do pouhé místnosti s kamny stačí jen samovolná cirkulace vzduchu, kdy lehčí ohřátý vzduch stoupá skrze průduchy z kamen ke stropu a teplovzdušná vložka si místo samotných kamen sama nasává ochlazený vzduch u podlahy spodním průduchem.

Čím vším jde v teplovzdušných kamnech topit?

Kamna s teplovzdušným výměníkem jsou až na několik výjimek určena především k vytápění jen kvalitním suchým nebo tvrdým dřevem – tj. takovým, které spolehlivě hoří bez většího množství dýmu a pukání nebo praskání. Vyloženě nevhodné je bohužel vlhké a mokré dřevo, dřevo nezbavené větví a listí, dřevo s vysokou zápalnou teplotou nebo s velkým obsahem smůly. Doporučuje se proto pro topení v teplovzdušných kamnech používat tzv. krbové dřevo, tedy dřevo nakoupené jako výhradně určené pro krby. Anebo dřevěné brikety. Může se tak zdát, že kvalitnější výběr dřeva Vám šáhne poněkud hlouběji do peněženky. Ve výsledku ale na topení ušetříte, a to na vytápění celého domu.

Záruka na naše kamna je 10 dlouhých let. Přesvědčila se již řada našich spokojených zákazníků.

www.teplovzdusnakamna.cz

Ubytování Valtice, Penzion Prinz

Ubytování Valtice

Valtice patří mezi hlavní města vína. Penzion Prinz je nejútulnější, nejkrásnější a nejvíc trendy. Jsme rodinný penzion, nabízíme ubytování ve Valticích a snažíme se poskytovat vysokou úroveň ubytování a nabízet kvalitní služby. Poslední roky jsme Asociací hotelů a restaurací České republiky pravidelně oceňováni a zařazováni do top ubytovacích zařízení. Kapacita penzionu je 29 pevných lůžek, z toho 8 dvojlůžkových pokojů, 1 jednolůžkový pokoj, 2 apartmány pro 4 osoby (2 samostatné ložnice) a 2 apartmány pro 2 osoby (1 samostatná ložnice). V penzionu také najdete koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, klimatizaci, terasu se stylovým posezením, WI-FI internetové připojení v celém areálu zdarma, kopírku a fax zdarma, bohatou anglickou snídani a švédský stůl ve stylové jídelně nebo v letním počasí na terase (pečivo, džus káva, čaj mléko), parkování aut pro hosty v uzavřeném dvoře hlídaném kamerovým systémem zdarma, prostory pro úschovu jízdních kol v uzamykatelné místnosti zdarma. V celé budově je zákaz kouření.

Senioři 55+

V poslední době jsou velice oblíbené zájezdy, ubytování a různé zvýhodněné balíčky pro seniory 55+, které vyhledávají senioři 55+, jako jeden z mnoha odpočinkových zážitků. Proto jsme pro vás připravili tuto speciální nabídku za zvýhodněnou cenu se slevou. Nabízíme čtyřdenní pobyty od neděle do středy vzhledem k tomu, že začátky týdne bývají poklidnější. Stejná snížená cena platí i pro doprovod seniora 55+. Všechny nabízené služby jsou na stejné úrovni. Nejde o levnější variantu na úkor slevy. Doporučujeme návštěvu národního salonu vín v prostorách valtického zámku, ochutnávku dobrého moravského vína u místního, vyhlášeného vinaře, cyklistické výlety po okolí, pěší procházky mezi vinohrady (Nordic Walking), návštěvy historických památek v Lednicko-Valtickém areálu, návštěva lázní Lednice v termálních lázních Laa an der Thaya. Seniorský pobyt u nás v Lednicko-Valtickém areálu vás určitě nezklame.

Ubytování Lednicko-valtický areál

Výlet na jižní Moravu

Ne nadarmo je Lednicko-valtický areál v Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jde o rozsáhlý komplex, kde si na své přijdou nejen milovníci historie, kultury, ale i vyznavači přírody, sportu a třeba i dobrého vína.

Vinice v Lednicko-valtickém areálu

Do Lednice a přilehlého okolí se můžete vydat ve kterémkoli ročním období, vždy se něco děje a za každého počasí je lednický zámek i rozsáhlá přilehlá zahrada obdivuhodná. Nicméně proto, abyste navštívili všechny památky, je ideální dobou k návštěvě období mezi měsíci dubnem a zářím, případně říjnem.

Dominantami tohoto skvostného komplexu jsou zámky Lednice a Valtice, oba zachovalé a pro nejedno návštěvníkovo oko velice lákavé. Z dalších památek je jistě nutné jmenovat slavná Apollónův chrám, Janův hrad, Hraniční zámeček, Dianin chrám, Obelisk, nebo velice navštěvovaný Minaret. K Lednicko-valtickému areálů dále náleží: Belvedér, Kolonáda na Rajstně, Lovecká zámeček, Kaple sv. Huberta, Maurská vodárna a Akvadukt, Nový dvůr, Rybniční zámeček, Tři Grácie, Zámeček Lány a Pohansko.

Kolonáda na Rajsně

Zkrátka a dobře – v okolí Lednice a v této obci samotné je neustále co objevovat a jistě krása jižní Moravy, zde dokonale představená, stojí za návštěvu ze všech koutů naší vlasti. Protože komplex je opravdu rozsáhlý a na to, abyste si výlet užili, vám jeden den stačit nebude, je vhodné se poohlédnout po dobrém ubytování.

Přímo v Lednici, pár kroků od zámku lze využít ubytování Lednice, kde je k mání standardní pokoj pro dvě osoby za 600 Kč, což je velice slušná cena spojená s příjemným ubytováním. Součástí ubytování je zde i úschovna kol, což jistě ocení všichni příznivci cyklistiky, neboť prohlídka Lednicko-valtického areálu je téměř určena pro výlet na kole.

Lednický zámek

O ubytování v Lednici je velký zájem, mnoho lidí však netuší, že nepatrný kousek dál,  se lze ubytovat také velice příjemně – ubytování Valtice s běžným servisem a poměrně nízkou cenou. Moderní pokoje, nebo apartmány jsou určeny jak pro páry, tak rodiny s dětmi a využít lze mnoho, dnes běžných služeb, jako parkování, úschovnu kol, Wi-fi aj.

Ubytování Valtice

Chystáte se na dovolenou a nevíte kam?

Nechcete utrácet velké částky za dovolenou u moře? V Čechách je přeci také krásně. Zkuste ubytování na Jižní Moravě. Co třeba Valtice, velmi malebné místečko, kde v okolí najdete mnoho možností, jak využít svůj volný čas. Nedaleko ubytování Valtice se nacházejí Lednické rybníky. Jedná se o národní přírodní rezervaci pěti rybníků již od 15. století. Nalézá se zde početné množství ptactva, na kole či pěšky si můžete vyrazit po naučné stezce dlouhé 11 km s několika zastávkami. Obec Lednice je vzdálená asi 6 km. Láká její bohatá historie a je velmi oblíbeným turistickým místem především díky zámku. Lednice byla vyhlášena za krajinou památkovou zónu již v roce 1992, o čtyři roky později dokonce zapsána na seznam světového a kulturního přírodního dědictví UNESCO.

Zámek Lednice nadchne každého návštěvníka především řezbářskou výzdobou, která se nachází ve veřejně přístupné přízemní části zámku. Nalezneme zde i překrásnou knihovnu s vřetenovým schodištěm. Projdete impozantní vstupní halou a můžete si prohlédnout krásné stropy a obložení Červeného, Tyrkysového a Modrého salónku. Ve vnější části se nachází skleník se subtropickými rostlinami a minaret s vyhlídkou. V zámku se nachází i akvárium Malawi s nejen africkými rybami. Velká plocha skoro 360 metrů čtverečních nabízí nevšední podívanou na mořské korálové ryby, bezobratlé živočichy, murény, perutýny či rejnoky a můžete v klidu nasát atmosféru podmořského života. Ubytování v Lednicko-valtickém areálu nabízí mnoho uspokojení pro každého turistu, ať už se chystáte na dovolenou sami se svými blízkými nebo i s rodinou, vždy si užijete mnoho zábavy a strávíte dovolenou opravdu se vším všudy. Proto neváhejte a objednejte si ubytování v Lednicko-valtickém areálu včas, je to velmi navštěvované turistické místo.

Ubytování Hlohovec, LVA jako na dlani

Jižní Morava je nádherný kout naší vlasti, který je znám zejména díky své vinařské tradici. Místem, kde se navíc kloubí nádherná příroda s bohatou historií, je bezesporu Lednicko Valtický areál. Tato oblast je ideální pro strávení příjemné a zároveň aktivní dovolené. Můžete ji procházet pěšky, projíždět na kole, v kočáře či na lodi. Seznámíte se zde s nádhernou přírodou i atraktivními památkami a navíc ochutnáte výborné víno. Nejlepším výchozím bodem za poznáváním krás této oblasti je bezesporu obec Hlohovec.

Lednicko-valtický areál
Dominantou oblasti a hlavním turistickým lákadlem je bezesporu Lednicko-valtický areál.
Tento areál zapsaný na seznamu památek UNESCO láká každoročně tisíce návštěvníků. Kromě dvou honosných zámků v obcích Lednice a Valtice, obklopených nádhernými zámeckými parky, zde rod Lichtenštejnů nechal vybudovat desítky menších staveb, které jsou rozmístěny v přírodním parku o velikosti téměř 300 km2.

Umělá zřícenina i islámský minaret…
Navštívit zde můžete například umělou zříceninu Janův hrad, malebnou kolonádu na Reistně, lesní zámeček Rendez-vous neboli Dianin chrám či lovecký zámeček Pohansko. Za pozornost jistě stojí i Lovecký zámeček, kaple Sv. Huberta, Apollonův chrám, zámeček Belveder, nebo třeba majestátní chrám Tři Grácie. Celou krajinu si můžete prohlédnout z ptačí perspektivy, jestliže vystoupáte na ochoz téměř 60 m vysokého Minaretu. Vede na něj 302 schodů, ale pokud je zdoláte, budete odměněni opravdu úchvatným výhledem.

Na kole
Okolí Hlohovce je ideální pro cykloturistiku. Zdejší rovinatá krajina je oblíbená i mezi rodinami s malými dětmi. Nádherné výlety nabízí Lednicko-Valtický areál, kteří zdatnější jedinci zvládnout projet za jeden den, ale můžete si ho samozřejmě rozložit do více dní a jednotlivé památky a přírodní krásy si tak více vychutnat. Jelikož jsme ve vinařské oblasti, nechybí samozřejmě ani vinařské cyklostezky, které vás provedou nádhernou krajinou mezi vinicemi a loukami. Cestou se můžete zastavit na degustaci v některém z vinných sklípků a zároveň se dozvědět něco o historii a současnosti pěstování a výroby vína.

Na koni
Milovníci koní si mohou krajinu okolo Hlohovce projet na koni. Hippoclub Lednice nabízí vyjížďky na koních a pro začátečníky i základní jezdecký výcvik. Děti se zde navíc mohou svézt na malém krotkém poníkovi.

V kočáře
Jestliže si chcete na vlastní kůži vyzkoušet, jak se Lichtenštejnové projížděli po svém panství v dobách své největší slávy, můžete se po zámeckém parku nebo okolo zámeckých rybníků projet v kočáře taženým koňmi. Tyto vyjížďky jistě nadchnou nejen rodiny s dětmi, ale i romanticky naladěné páry. Pro skupiny si kočár můžete objednat i na předem domluvené místo.

Lodí
Řeka Dyje, která protéká „lvem“ a okolím, přímo vybízí k výletům lodí. Lodní doprava nabízí celoroční projížďky po řece Dyji na lodích s romantickými názvy, jako například Věstonická Venuše. Pravidelné linka jezdí na různých trasách. Například zastávka Janův hrad, loď vás tedy doveze k romantické umělé zřícenině Janův hrad a vy se pak můžete rozhodnout, jestli se lodí vrátíte zpět do výchozího místa, nebo jestli například využijete koňského povozu, který pravidelně vozí turisty z Janova hradu k lednickému zámku. Větší skupiny si mohou pronajmout celou loď a domluvit si individuální trasu.

Ubytování Hlohovec
Jak vidíte, Hlohovec a okolí nabízí skutečně zajímavou a aktivní dovolenou, takže už jen zbývá najít to správné ubytování. To jistě nebude problém, protože Hlohovec nabízí mnoho možností. Dobrou volbou je levné ubytování Hlohovec u paní Navrátilové, které se nachází uprostřed vinných sklípků, takže je odtud všude blízko, ale zároveň je umístěno v klidné lokalitě, takže zde budete mít dostatek klidu. Ubytování Hlohovec je ale samozřejmě vhodné nejen pro rodinnou dovolenou, ale třeba i na služební cestu.

Ubytování v Břeclavi

Město Břeclav se nachází přímo v srdci malebné oblasti, která se rozprostírá na samém jihu Moravy. Tato oblast již po desetiletí láká turisty jak ze všech koutů naší vlasti, tak i ze zahraničí. Mezi největší lákadla tohoto regionu patří jednak překrásná příroda, která je tvořena rozlehlými vinicemi, malebnými kopečky a klikatícími se řekami, tak také zdejší významné historické památky či v neposlední řadě vynikající víno, které proslavilo Jižní Moravu doslova po celém světě.

Pokud uvažujete, že strávíte svou dovolenou právě na území Jižní Moravy, a hledáte ubytování v Břeclavi, pak pozorně čtěte následující řádky.

Právě v Břeclavi se totiž nachází náš penzion, který by vám mohl sloužit coby ideální výchozí bod při objevování krás břeclavského okolí. Naše ubytování Břeclav se nachází v klidné břeclavské čtvrti Poštorná a nabízí veškerý luxus, který si může běžný návštěvník přát. Součástí penzionu Břeclav je stylová restaurace, která se nachází v bezprostřední blízkosti samotného ubytování, pouze přes jednu nemovitost vedle penzionu. Zdejší nabídka zahrnuje jak minutkovou kuchyni, tak hotová jídla. Stavit se zde můžete jak na snídani, tak i na oběd či na večeři. Jídelní lístek je složen výhradně z tradičních českých jídel.

Kapacity našeho ubytování v Břeclavi nabízí celkem čtyři dvoulůžkové pokoje. Dva z těchto pokojů jsou vybaveny vlastní vanou a ve dvou zbylých nalezneme vlastní sprchový kout.

Pokud vás více než samotné ubytování zajímá to, co zde můžete vidět a navštívit, pak věřte, že lepší místo, které vám bude sloužit coby základní tábor pro vaše výlety, jen stěží naleznete. Za deset minut jízdy se totiž dostanete do dvou veleznámých obcí, kterými jsou Lednice a Valtice. Zdejší Lednicko-valtický areál patří k tomu nejlepšími, co zde můžete vidět. Dvacet minut jízdy od penzionu Břeclav se nachází další, neméně známé město, kterým je Mikulov.

Vinný sklep Jižní Morava

Jižní Morava a vinné sklepy k sobě patří již stejně neodmyslitelně, jako například Karlův most a Praha. Stejně tak, jako tato významná pražská historická památka láká ročně obrovské zástupy českých i zahraničních návštěvníků, tak také vinné sklepy na jihu Moravy patří k těm největším a nejatraktivnějším lákadlům, díky kterým právě sem ročně zamíří mnoho milovníků dobrého vína.

Víno z Jižní Moravy má dobré jméno nejen v našich končinách, ale zároveň také daleko za hranicemi České republiky. Ta nejlepší zdejší vína se mohou pochlubit celou řadou prestižních ocenění, která je řadí mezi evropskou vinařskou špičku. Pokud i vás láká jedinečný pobyt v tradičním vinném sklepě na jižní Moravě, pak jste na správném místě. V následujících řádcích se dočtete o jedinečné nabídce přímo pro vás!

Víno, ženy, zpěv a mnohem více

Pokud máte obavy, že si mezi velkým počtem vinařů a jejich sklípků nedokážete vybrat to správné místo, pak nemůžeme udělat nic jiného, než vám doporučit návštěvu našeho vinného sklepa, kde je pro všechny návštěvníky nachystán pečlivý výběr těch nejlepších vín z našeho regionu. Budete mít příležitost ochutnat hned několik odrůd a ročníků zdejších vyhlášených vín.

A co by to bylo za správnou degustaci vína bez něčeho dobrého na zub. Rádi vám zajistíme také občerstvení, které se bude co nejlépe hodit ke zdejším vynikajícím vínům. V případě zájmu může být vaše návštěva vinného sklepa obohacena také o přednášku profesionálního someliéra, který vám poradí, jak správně si víno vychutnat a ocenit všechny přednosti tohoto jedinečného nápoje.

Ani o to, kde přečkáte noc, se nemusíte strachovat. Součástí našeho sklepa jsou také útulné pokoje, které slouží coby ubytování pro hosty přímo ve sklepě. Vinný sklep Jižní Morava můžete navštívit jak se skupinou nejlepších přátel, tak také pouze se svým partnerem či partnerkou.