Hodinky TIMEX měří čas už téměř 160 let

Timex je kultovní americká značka hodinek která je známá svým nadčasovým designem. Firma byla založena v roce 1854 a hodinky Timex představovali kombinaci italského vkusu s nejmodernější německou technikou. Hodinky Timex jsou tak součástí našeho každodenního života téměř 160 let. Značka Timex je známá jako jeden z největších výrobců vysoce kvalitních náramkových hodinek. Hodinky Timex jsou známé pro svou spolehlivost a kvalitu.

Timex hodiny mají bohatou a pestrou řadu produktů ze které si vybere každý. Chcete sledovat čas na kolo při závodech? Chcete měřit rychlost? Kolekce TIMEX IRONMAN® je ideální pro aktivní fitness smýšlející jedince.

Dáváte přednost hodinkám které vydrží extrémní zacházení? Podívejte se na nárazu odolné hodinky, které budou držet krok s vašimi zážitky. Tyto téměř nezničitelné hodinky poznáte podle robustního vzhledu a označení Expedition®. Tyto hodinky vám poskytnou ideálního společníka pro outdoor aktivity.

Kdo se pohybuje ve světě módy, trendů a designu, pro toho jsou hodinky Timex Originals.

S kolekcí hodinek Timex Weekender, získáte desítky různých kombinací díky výměnným páskům. Můžete tak měnit vzhled hodinek stejně často jako oblečení.

Inteligentní kolekce Quartz® je zaměřena na zákazníky se zájmem o funkce jako je chronograf, časová pásma, nebo Indiglo® noční osvětlení.

Toto je jen zlomek z toho co Timex nabízí a i tak vidíte, že si vyberete ať už sportuje, nebo vedete velkou firmu. Timex nabízí hodinky pro celou rodinu, od dětí které se teprve učí jak času porozumět, až po dospělé, kteří hledají sofistikované hodinky pro slavnostní příležitosti. Digitální i analogové hodinky najdete v každé kategorii.

Bez ohledu na typ hodinek které si vyberete, můžete si být jisti, že budete mít dlouhodobě přesný čas. Timex, to jsou hodinky pro vás.